MENU

Nowoczesny słupek łazienkowy PAWEŁ 3D Sonoma z białymi frontami 30

Jeśli w Twojej łazience brakuje miejsca na kosmetyki, chemię i akcesoria do pielęgnacji, rozwiązaniem może być Mebledlawszystkich Słupek Łazienkowy Paweł 3D Sonoma + Front Biały 30. To funkcjonalny mebel o kompaktowej szerokości 30 cm, który łączy praktyczne wnętrze z estetycznym wykończeniem w stylu nowoczesnym. Korpus w odcieniu dąb sonoma sprawia, że całość prezentuje się ciepło i naturalnie, a matowe białe fronty dodają lekkości.

Słupek został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń pionową. W środku znajdziesz aż sześć półek, a ich układ możesz dopasować do swoich potrzeb dzięki możliwości regulacji góra–dół. Drzwi można zamontować po stronie lewej lub prawej, co ułatwia dopasowanie mebla do układu pomieszczenia.

Warto też zwrócić uwagę na podwyższoną odporność na wilgoć — w końcu łazienka to miejsce o zmiennych warunkach. Dzięki temu słupek jest wyborem, który ma służyć przez lata, a nie tylko przez sezon.

Przemyślana funkcjonalność: sześć półek i regulacja wysokości

Wnętrze słupka PAWEŁ zostało zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu. Sześć półek pozwala uporządkować produkty w sposób czytelny: osobno kosmetyki, osobno środki higieniczne, a osobno akcesoria typu zapasowe płyny czy szczotki. Regulacja półek umożliwia dopasowanie wysokości przegród do różnych rozmiarów opakowań.

To szczególnie ważne, gdy przechowujesz zarówno małe kosmetyki, jak i większe artykuły higieniczne. Możesz więc ustawić półki tak, aby nic nie wypadało, a wszystko miało swoje miejsce. Drzwi zapewniają dodatkową ochronę zawartości przed wilgocią i wzrokiem domowników.

Model jest przygotowany do uniwersalnego montażu drzwi L/P. Oznacza to, że bez względu na to, jak zaaranżowana jest Twoja łazienka, dopasujesz sposób otwierania do sytuacji na miejscu.

Materiały i wykonanie: płyta laminowana Kronopol oraz płyta HDF

Za trwałość mebla odpowiada jakość zastosowanych komponentów. Korpus słupka w kolorze dąb sonoma wykonano z płyty laminowanej producenta Kronopol o grubości 16 mm. Fronty mają kolor biały mat i również bazują na płycie laminowanej, co wpływa na estetykę oraz odporność na codzienne użytkowanie.

Tył mebla wykonano z płyty HDF 3 mm. To rozwiązanie wspiera stabilność konstrukcji i pomaga utrzymać formę słupka nawet przy intensywnym korzystaniu. Dodatkowo krawędzie płyty są oklejone PCV odpornym na wilgoć i zarysowania, dzięki czemu mebel lepiej znosi kontakt z trudniejszym środowiskiem.

Połączenia konstrukcyjne realizowane są za pomocą mimośrodów, przez co łączenia elementów pozostają ukryte wewnątrz mebla — z zewnątrz konstrukcja wygląda schludnie i nowocześnie.

Montaż krok po kroku i detale, które robią różnicę

Słupek jest przeznaczony do samodzielnego montażu i otrzymujesz czytelną instrukcję. To wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli chcesz szybko zorganizować przestrzeń w łazience bez czekania na ekipę montażową. W opisie producenta podkreślono zastosowanie trwałych i solidnych elementów montażowych oraz akcesoriów, które mają wytrzymać wieloletnie użytkowanie.

Na uwagę zasługuje również metalowy uchwyt w kolorze srebrnym, który podkreśla charakter mebla i ułatwia codzienne otwieranie frontu. W efekcie całość prezentuje spójny, estetyczny styl, który dobrze łączy się zarówno z jasnymi, jak i bardziej wyrazistymi aranżacjami.

Jeśli szukasz mebla o zbalansowanym wyglądzie i praktycznej pojemności, ten model sprawdzi się w wielu układach — szczególnie gdy zależy Ci na przechowywaniu w pionie.

Parametr Wartość
SKU 01e07c18036a
Cena 293 zł
Nazwa Mebledlawszystkich Słupek Łazienkowy Paweł 3D Sonoma + Front Biały 30
Szerokość 30 cm
Wysokość 170 cm
Głębokość 30 cm
Liczba półek 6
Regulacja półek Tak (góra–dół)
Otwieranie drzwi Uniwersalny montaż L/P
Korpus Dąb sonoma
Fronty Biały mat
Materiał korpusu Płyta laminowana Kronopol 16 mm
Materiał pleców Płyta HDF 3 mm
Odporność na wilgoć Podwyższona
Obrzeża PCV odporne na wilgoć i zarysowania
Łączenia Mimośrody (ukryte wewnątrz mebla)
Uchwyt Metalowy, srebrny

Gdzie sprawdzi się ten słupek i jak go dopasować do wnętrza

Wąski wymiar 30 cm sprawia, że słupek nie dominuje przestrzeni, a jednocześnie zapewnia duży potencjał przechowywania dzięki wysokości 170 cm. To dobra propozycja do łazienek o mniejszym metrażu, w których liczy się każdy centymetr — zarówno w zabudowie, jak i w wolnej przestrzeni przy prysznicu czy umywalce.

Wizualnie połączenie dębu sonoma i białego matu świetnie współgra z popularnymi stylami: od jasnych aranżacji typu skandynawskiego, po nowoczesne wnętrza z kontrastami kolorystycznymi. Dodatkowo matowe fronty pomagają ukrywać drobne ślady użytkowania, co docenisz na co dzień.

Jeżeli zależy Ci na meblu do samodzielnego montażu, który ma czytelną instrukcję i przewiduje elastyczne ustawienie drzwi L/P, ten model będzie wygodnym wyborem. Możesz go też potraktować jako część większej kolekcji — w opisie wskazano, że dostępne są inne wersje słupka PAWEŁ.

Najważniejsze cechy w skrócie

  • Sześć regulowanych półek ułatwia uporządkowanie produktów różnej wielkości.
  • Podwyższona odporność na wilgoć oraz okleiny PCV chronią mebel w łazienkowych warunkach.